להעלות חיוך על השפתיים גם בגיל השלישי,
זו המטרה שלנו!
התקשרו נא אלינו, למוקד המומחים: 077-7030230
או במקרים דחופים 058-600-6000 (לציין דחוף!)
ואנו נתאמץ ונעשה את המיטב שכולנו נחייך!


צוות המומחים של דואגים להורים מסוגל לייעץ ולסייע
לכם במידע וביישום ובמימוש זכויות לזכאים במגוון השירותים
הקיימים והעומדים לרשותכם, לרווחת ההורים והמשפחה.
והכל נעשה על ידינו ללא כל תשלום או התחייבות מצדכם!


מועדוני גמלאים:
ברחבי הארץ, בערים במועצות מקומיות ואזוריות ובישובים גדולים, נערכות פעילויות חברתיות מיוחדות ומהנות להעשרת שעות הפנאי בתכנים מעניינים ואיכותיים. ההפעלה המותאמת במסגרתה לאוכלוסייה בעלת מכנה משותף ואחיד עפ"י ההגדרה התפקודית של השוהים במקום. הפעילות נעשית ע"י ארגונים מסוגים שונים: ציבוריים, ממלכתיים ופרטיים. המימון מתבצע באופנים שונים, בהתאם ליכולות ובהתאם להגדרה התפקודית: בתשלום פרטי מלא או בהשתתפות מוסדית חלקית או מלאה, במסגרות קופות החולים, הביטוח הלאומי, חוק סיעוד, צרכים מיוחדים, משרדי הבריאות, הרווחה, הבינוי, הביטחון וכד'.


דיור מוגן:
התאמת דיור מוגן עבור הורה/ים באיכות גבוהה ובמחירים המותאמים לתקציב המשפחתי.
דיור מוגן מאפשר ליהנות מסביבת מגורים אופטימלית במיקום גאוגרפי מתאים, כולל את מגוון השירותים הרצויים והנדרשים עבור המשפחה. במקרים רבים ממשיכים הדיירים את חייהם הרגילים: נהיגה, עבודה, טיולים בארץ או בחו"ל, תחביבים ובלויים.
המימון הוא פרטי ומלא, ללא כל סיוע מוסדי כלשהוא (ישנם מקרים בהם קיימת בכל זאת השתתפות מוסדית וזאת במידה ומשתנה המצב התיפקודי בהמשך השהיה במקום).


ייעוץ, הכוונה והשמה לבתי אבות:
חברות, ארגונים, עמותות, עוסקים מורשים ופטורים מסייעים בהכוונה בתחום רחב זה.
רובם ללא תשלום וללא התחייבות מצד המשפחה. ההתאמה נעשית עפ"י ההגדרה התפקודית המתאימה, לבתי אבות לתשושים (גוף) ולעצמאיים, או לבתי חולים סיעודיים ולתשושי נפש בכל רחבי הארץ, בהתאם לרצונותיהם ולצורכיהם של ההורים ומצבם הרפואי-תפקודי והחברתי-סוציאלי, כולל הכוונה ועזרה במימון לנזקקים.


ההבדלים ביננו לחברות האחרות, באים לידי בטוי בכמה היבטים:
1. אין לכם צורך להגיע אלינו, אנו, צוות המומחים של דואגים להורים מגיעים אליכם לבית, לבית החולים או לכל מקום נוח אחר למשפחה, כמעט לכל מקום בארץ.
2. במקרים רבים נמליץ למשפחה להישאר בבית בשינויים כאלה או אחרים ולא בהכרח נמליץ, להגיע לבתי האבות או בתי החולים. (בכל מקרה אנו נבצע את רצון המשפחה, גם אם היא תהיה בניגוד להמלצה שלנו…)
3. במקרים שבהם מומלץ לצאת מהבית, או לחלופין זהו רצונה המוחלט של המשפחה, אנו נבקר, יחד עם בני המשפחה ב-2-3 מקומות הרלוונטיים עבורכם, כדי לסייע בבחירת המקום המתאים והנכון ביותר.
4. נסייע ככל שידרש בהשגת זכויות מימון ואחרות, בבית או מחוץ לבית: חוק סיעוד, סיוע בהשגת רישיון להעסקת עובדים זרים ובסיוע במימונם לזכאים, נקצר את הליך השגת קודים ממשלתיים (רווחה, בריאות ועוד), נבהיר ונסביר את הזכויות בביטוח לאומי, נצביע על השגת נק' זיכוי במס הכנסה לזכאים, נדאג למימוש הזכויות בקופות החולים, נשיג תוצאות לטובת המשפחה מול חברות הביטוח וכד', כל אלה לרבות מלוי והגשת ניירת, ניווט והנחייה בסבך הבירוקרטיה, נעמוד לצד המשפחה מול ועדות רפואיות וכלכליות וכל אלה עד להשגת תוצאות מירביות.
5. נסייע בבית או מחוץ לבית בקליטה קלה ורכה לכל הנוגעים בדבר, נלווה את המשפחה באשר היא במשך שבועות, חודשים ואף שנים.
6. נהייה קשובים לכל שינוי בתיפקוד המועמד, או כל שינוי משמעותי אחר, בין אם שינוי לטובה או לרעה, נעזור בכל קושי או בעייה בהקשר למשפחה ולאו דווקא למועמד עצמו, נהייה דרוכים לסייע בכל זמן, להגיע לפתרונות איכותיים ותכליתיים לפי הצורך והעיניין.
7. נשתתף כספית או פיזית, בהסעת המועמד לבית האבות הנבחר.

 


מטפלים/מטפלות – חוק סיעוד ביטוח לאומי:
נשמח לספק לכם מידע רב מקיף ואמין בכל הכרוך בהעסקת מטפלים או מטפלות על-פי חוק הסיעוד של ביטוח לאומי, אנו נתלווה למשפחה לאורך התהליך, תוך שמירה על זכויותיכם המלאות ונתאים עבורכם את המטפלים הנכונים באופן אישי בהתחשב בצרכים, במאפייני האישיות של ההורים, שפות דיבור, מין וארץ מוצא. כמו כן, נייעץ בהתאמת עובדים זרים לצורך טיפול סיעודי ובהתאם לרצונותיו ובקשותיו של המטופל או התאמה מחדש בהתאם לשינויים במצב התפקודי.


לעצמאים בביתם
סיוע לעצמאים בהתאמת הבית וסביבתו לצרכים השונים של ההורים, ליצירת סביבה מוגנת ובטוחה עבור ההורים והרגשת בטחון לכל המשפחה. בכלל זאת, לחצני מצוקה ומכשירי ניטור המחוברים למוקדים המאוישים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, מותאמים לכל תקציב וגם כחלק מזכויות המגיעות עפ"י תקנונים וחוקים מוסדיים לרבות סיוע בסיעוד של הביטוח הלאומי.


נופש והחלמה אחרי ניתוחי לב וניתוחי אורתופדיה:
מימוש זכויות בקופות החולים השונות, לרווחת המחלימים מניתוחי לב וניתוחי אורתופדים.


ייעוץ פנסיוני
ייעוץ בנושא תכניות הפנסיה השונות וניתוח תכניות פנסיה קיימות,
תוך דאגה לטובתו של הלקוח וקבלת התנאים המתאימים ביותר עבורו באופן ספציפי.

להזכירכם,
לנו למעלה מ-1,000 משפחות
המעידות בחום ובהערכה רבה,
על שרות אדיב, מקצועי, אמין, מדוייק ותכליתי!

ושוב להזכירכם,
כל אלה והרבה יותר, ללא כל תשלום,
ללא התחייבות וללא כל תנאי שהוא,
מצד המועמד ובני המשפחה!

כתוב/כתבי תגובה