להעלות חיוך על השפתיים גם בגיל השלישי,
זו המטרה שלנו!
התקשרו נא אלינו, למוקד המומחים: 077-7030230
או במקרים דחופים 058-600-6000 (לציין דחוף!)
ואנו נתאמץ ונעשה את המיטב שכולנו נחייך!

בחירת בית אבות, בית חולים או כל מסגרת אחרת מחוץ לביתו של היקר לנו, היא החלטה חשובה מאד ולה השפעה רבה על איכות החיים של כל בני המשפחה. החלטה שכזו דורשת ייעוץ מקצועי רחב ומקיף עם איש מקצוע, מומחה בתחום, שיודע לשאול את כל השאלות הנכונות, לנתח יחד עם בני המשפחה את כל האפשרויות הקיימות והרלוונטיות, מומחה המסוגל לממש את הבחירה האופטימלית, למצות את הזכויות במיטב ולבצע את ההתאמה המושלמת הקרובה ביותר לרצונות המשפחה ומאווייה..

הצוות המקצועי של דואגים להורים, בוגרי קורס ניהול בתי אבות באוניברסיטת בר אילן ובעלי לימודי תעודה מטעם משרד העבודה והרווחה, מוכשרים להעניק לכם ייעוץ מקיף ומלא בבחירת בית אבות מתאים ובבחינת אלטרנטיבות נוספות, מכל סוג.

בארץ מגוון רב ורחב של בתי אבות / בתי חולים המיועדים לסוגי אוכלוסיות שונות, במצבים פיזיים או סוציאליים שונים ובהם מחלקות המתאימות לכל הגדרה תפקודית.

בתי אבות לעצמאיים ותשושים:
בתי אבות לאנשים עצמאיים או תשושים מיועדים לרוב האנשים המבוגרים שלהם מוגבלויות קלות. מבחינת הגדרה, אנשים מבוגרים אשר תפקודם דורש עזרה חלקית בפעילות בסיסיות כמו להתקלח ו/או להתלבש. בתי אבות אלו פועלים תחת פיקוח משרד הרווחה ולעיתים גם בסיוע כספי מצידו (קוד רווחה – "הועדה").

בתי אבות הכוללים מחלקות סיעודיות ומחלקות לתשושי נפש:
בתי אבות אלו הם למעשה בתי חולים סיעודיים ו/או בתי חולים לתשושי נפש (גם המחלקות הסיעודיות / תשושי נפש בבתי אבות נקראים בית חולים סיעודי / תשוש נפש).
בתי חולים אלו פועלים תחת פיקוח ורישיון של משרד הבריאות, אשר לעיתים משתתף ומסייע במימון המאושפזים בו (קוד מב"ר) בייחוד ובעיקר למתקשים.

המחלקות הסיעודיות והמחלקות לתשושי הנפש מיועדות לאוכלוסייה הזקוקה לסיוע מלא בתפקוד היומיומי, במשך כל שעות היממה ובכל ימות השנה, או לסיוע זמני עקב מחלה, תאונה, ניתוח וכד'.
הסיוע כולל: רחצה והיגיינה אישית, הלבשה ואכילה. הערה: אנשים סיעודיים, להבדיל מאנשים תשושי נפש מתניידים, מקבלים סיוע מלא וצמוד בביצוע מעברים: משכיבה במיטה לישיבה על כיסא גלגלים או הליכה עם תמיכה צמודה וכל לצורך התניידות. במחלקות אלו צוותי הטיפול הפיזי והרפואי, מתוגברים בכ"א רב יותר עקב הצורך בסיוע מאסיבי ותכוף יותר ומכאן העלות הגבוהה במח' אלו. ברוב המסגרות מגוון שירותים המתאימים לאוכלוסיית היעד הספציפי השוהה במקום, כגון שמירה, תחזוקה, הסעדה, מרפאה, פעילויות חברתיות שונות, מתקנים על פי אופי המקום והאוכלוסייה השוהה בו ועוד.

אנו, שישים פלוס – דואגים להורים, נייעץ לכם בנושאי שרותי סיעוד בבית או מחוצה לו, נפרוש בפניכם את כל האפשרויות, נגדיר באופן מדוייק וחד ערכי את ההגדרות התפקודיות בהתחשב בנתונים הרפואיים, המצב הסוציאלי לרבות היכולות הכספיות של המועמד/ת ובני המשפחה וכל אלה על מנת לממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי העדפותיכם, רצונכם וצרכיכם בהתאמה מירבית למקרה הנדון. אנו נלווה אתכם לאורך זמן ונצליח, בע"ה, להשיג יחד אתכם את כל המטרות שאותם אתם רוצים להשיג, כפי שעשינו למאות משפחות עד כה!
את כל אלה ועוד ועוד, נבצע עבורכם ללא כל תשלום או התחייבות כלשהי מצדכם!